Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Sarcz - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem

Staszyce,Piła(Sarcz + 23 km)

650 000 zł108 m² 6 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem - Twoja przestrzeń spokoju w Pile, os. Staszyce. Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na własnym tarasie, wśród zieleni i śpiewu ptaków. Cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Szydłowo

Szydłowo(Sarcz + 17 km)

452 000 zł123,37 m² 3 663,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 123,37 m2, realizowany według projektu firmy archon Dom w Kostrzewach 10. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Pilska

Kotuń(Sarcz + 16 km)

1 120 000 zł161 m² 6 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Słoneczne Wzgórze zlokalizowane jest przy ulicy Pilskiej w Kotuniu. Do granic Piły mamy stąd zaledwie 2 kilometry, a dojazd do ścisłego centrum miasta zajmuje jedyne 6 minut. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Nowy Dwór

Nowy Dwór(Sarcz + 15 km)

759 000 zł168 m² 4 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 855 m²

Dom W nowym dworze, gm. Szydłowo Działka o pow. 4855m2 Dom o pow. użytkowej 168m2 Szukasz ciszy , przestrzeni i kontaktu z naturą a jednocześnie chcesz mieć szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ujście

Ujście(Sarcz + 19 km)

690 000 zł255 m² 2 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 044 m²

Dom wolnostojący w Ujściu - przestrzeń dla dwóch rodzin Marzysz o domu, który łączy w sobie urok małego miasteczka z wygodą życia w centrum? Dom, który oferuje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Piła

Motylewo,Piła(Sarcz + 23 km)

1 449 000 zł181,53 m² 7 982,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:949 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny na sprzedaż - Piła, motylewo 181,53 m | parter + poddasze użytkowe | prywatna strefa spa Jeśli szukasz domu, który nie jest kolejnym podobnym projektem , ale.